Iskanje Iskanje

Dragi prebivalci in obiskovalci mesta Ljubljane

Datum

Nedelja, 22. 1. 2023

V Javnem podjetju LPT, v zimski sezoni vse prebivalce opozarjamo na pomen vzdrževanja varnih in dostopnih parkirišč in tržnic v mestu Ljubljana. Naša ekipa je predana zagotavljanju vrhunskih storitev in z veseljem to delo opravljamo za vas.

Naša ekipa zimske službe se trudi in se bo skrbno trudila tudi še naprej, da bodo parkirišča in trgi čisti od snega in ledu, da bo zagotovljena vaša varnost in udobje. Občane prosimo, da so pozorni na možnost spolzkih površin in upoštevajo potrebne previdnostne ukrepe pri dostopu do teh območij.

Bodite obveščeni o vremenskih napovedih in spremljajte spletno stran podjetja JP LPT (www.lpt.si) za morebitna obvestila o odstranjevanju snega in ledu. Tukaj smo, da vam ustrežemo in skupaj poskrbimo za varna in dostopna parkirišča in tržnice v Ljubljani v zimskih mesecih.

Hvala za sodelovanje in podporo.

Zimska 2022 1

Ta stran uporablja piškotke


Na našem spletnem mestu uporabljamo naslednje piškotke za zagotavljanje najboljše uporabniške izkušnje: nujno potrebni, analitični. Več informacij.